21 lutego 2020 12:53 | Aktualności

Zabawa karnawałowa

W dniu 07. 02. 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Sala gimnastyczna  wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Najpierw bawili się uczniowie klas 0-IV, a po godzinie dołączyli uczniowie klas starszych V-VIII.

Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np.: w tańcu w parach z balonem czy w tańcu na gazetach. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, a wychowawcom i wszystkim pracownikom obsługi za pomoc i wsparcie.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!