22 maja 2018 17:58 | Aktualności

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY pt. "WIELKA BRYTANIA W MOICH OCZACH"

16 maja rozstrzygnięto międzyszkolny konkurs plastyczny pt. "Wielka Brytania w moich oczach" zorganizowany w naszej szkole  dla uczniów klas IV-VII.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów kulturą, historią i architekturą Wielkiej Brytanii oraz rozbudzenie i odkrywanie talentów plastycznych wśród uczniów naszej gminy.

W konkursie wzięło udział 7 szkół: SP Nr 2 , SP Nr 3, SP Nr 4, SP w Długołęce, SP w Żabowie, SP w Błotnie i SP w Orzechowie.

Na konkurs nadesłano 46 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością w wykonaniu swoich prac. Komisja wytypowała najciekawsze z nich:

I miejsce zajęła Agata Marczuk z SP Nr 3

II miejsce zajęła Maja Krzywańska z SP Nr 2

III miejsce zajęła Wiktoria Skrajda z SP w Orzechowie

WYRÓŻNIENIA  otrzymali:

Maciej Pietruczyk - uczeń SP w Długołęce

Joanna Ostasz - uczennica SP Nr 3

Wiktoria Sośnicka – uczennica SP w Orzechow

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy serdecznie za udział w konkursie.

Beata Macioszek

nauczyciel języka angielskiego