22 stycznia 2018 15:22 | Aktualności

Bal karnawałowy

Ostatni dzień przed feriami był  wyjątkowy z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że cieszyliśmy się z nadchodzącego wypoczynku, a po drugie dla wszystkich uczniów zorganizowany został bal karnawałowy.  W związku z tym faktem, dzieci miały możliwość przebrać się za swoją wymarzoną postać. Na bal zatem przyszły prawdziwe księżniczki, królewny, supermeni, strażacy i wiele innych ciekawych osobistości. Całości dopełniał magiczny nastrój, który udało się stworzyć za pomocą dekoracji sali oraz tanecznej muzyki.

W trakcie zabawy naszą szkołę odwiedził Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci prezentami i zapowiedział swoją wizytę w przyszłym roku. Czekamy z niecierpliwością!!!

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wspólnie z dziećmi uczestniczyli w balu oraz Panu DJ-owi za poświęcony czas i świetną muzykę.