15 grudnia 2017 16:50 | Aktualności

Wycieczka do Kołobrzegu (Dygowo)

We wtorek 5 grudnia wybraliśmy się na wycieczkę do Kołobrzegu (Dygowo). Mieści się tam Pomerania Fun Park – największy  Park Rozrywki na Pomorzu Zachodnim.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach ceramicznych. Każde dziecko samodzielnie pod kierunkiem animatora wykonało przedmioty z gliny oraz malowało gotowe produkty ceramiczne (Mikołaj, choinka, aniołek).

Główną atrakcją było spotkanie z Mikołajem. Każde dziecko (jeśli chciało) mogło usiąść mu na kolanach i zdradzić  o czym marzy pod choinką. Oprócz tego dzieci wysłały list do św. Mikołaja oraz skorzystały z maszyny do niszczenia złych uczynków. Najwięcej uciechy dostarczyła dzieciom hala zabaw (zjeżdżalnie, baseny z kulkami, trampoliny).  Wszystko to rozmieszczone pośród bajkowej dekoracji sprawiało, że wszyscy uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni.