16 października 2017 16:18 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne  Święto Edukacji Narodowej z pewnością wszystkim zapadnie w pamięci. W tym dniu uczniowie z ogromną dozą kreatywności umilili wszystkim nauczycielom piątkowe chwile.

Występy najmłodszych dzieci oraz klas starszych kierowane były do pracowników naszej szkoły w celu podziękowania im za zaangażowanie poświęcone w edukację i wychowanie. Podczas programów artystycznych nie zabrakło pięknych recytacji, piosenek, tańca oraz dobrego humoru. Uśmiechy na twarzach publiczności oraz oklaski były najlepszym dowodem na to, że nasi uczniowie dali z siebie wszystko. Uroczystość mogli podziwiać również zaproszeni goście: rodzice, emerytowani nauczyciele i przedstawiciele policji, którym serdecznie dziękujemy za przybycie.

Podsumowaniem spotkania było wręczenie nauczycielom drobnych upominków od wszystkich uczniów oraz podziękowania Rady Rodziców - dedykowane całemu zespołowi pedagogicznemu. W ramach corocznej tradycji naszej szkoły z okazji święta nauczycieli, odbyły się również wybory na najsympatyczniejszego nauczyciela. Uczniowie wszystkich klas oddawali głos na swojego faworyta. W tym roku zwyciężyła pani Angelina Gurazdowska. Gratulujemy!!!