05 października 2017 12:08 | Aktualności

Dzień Chłopaka

29 września  w naszej szkole od rana panowała miła i przyjemna atmosfera, ponieważ koniec września to czas, w którym  chłopcy obchodzą swoje święto. Dziewczynki z każdej klasy stanęły na wysokości zadania i złożyły chłopcom życzenia oraz  wręczyły im upominki. Pomysły  dziewczynek w tej kwestii były naprawdę różnorodne. Chłopcy  z pewnością byli bardzo pozytywnie zaskoczeni.

Dodatkową atrakcją tego dnia były wybory mistera szkoły. Samorząd Uczniowski zorganizował nominacje, w których dziewczyny miały  wybrać najsympatyczniejszego chłopca szkoły. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że tytuł ten przypadł w tym roku Oliwierowi Iwanów  – jednemu z najmłodszych uczniów naszej szkoły (klasa „0”). Gratulujemy!!!